Samsung Inkubator laureatem „Listków Polityki CSR 2018”

Samsung Inkubator został wyróżniony przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, tygodnik Polityka i Deloitte za wspieranie Celów Zrównoważonego Rozwoju. Projekt zasłużył się kojarzeniem potencjału korporacji i startupów oraz niwelowaniem różnic między regionami.

 

Samsung Inkubator znalazł się w gronie 10 wyróżnionych projektów, które powinny być wzorem dla innych przedsiębiorstw. Tygodnik Polityka nagrodził je za dobre praktyki związane z realizacją celów zawartych w opracowanej przez ONZ Agendzie Zrównoważonego Rozwoju 2030.

 

Samsung Inkubator jest miejscem przeznaczonym dla  innowatorów chcących się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności, wcielając w życie pomysły z zakresu Internetu Rzeczy. Przestrzeń Samsung Inkubatora została wyposażona w najlepszej jakości sprzęty, zapewniając dostęp do najnowszych technologii. Startupy mogą liczyć na wsparcie ze strony ekspertów firmy Samsung. Inkubator technologiczny sprzyja tworzeniu się społeczności innowatorów. W ciągu pierwszego roku działalności zorganizowano 74 spotkania i warsztaty, w których w sumie wzięło udział ponad 2,5 tys. ludzi. Projekt cieszy się wsparciem Politechniki Rzeszowskiej i Doliny Lotniczej.