Startup Poland Camp Rzeszów #3

27 września w Podkarpackiej Przestrzeni Kreatywnej KWADRAT odbyła się trzecia już edycja Startup Poland Camp Rzeszów. Wydarzenie zrealizowano przy współpracy Samsung Inkubator. Motywem przewodnim III edycji wydarzenia było finansowanie biznesu.

Jako pierwszy na scenie wystąpił Daniel Dereniowski, który opowiedział o możliwościach finansowania startupów oraz o platformach startowych dla nowych pomysłów.O tymi jak przekonać do swojego pomysłu inwestora opowiadał Tomasz Małecki – Wiceprezes Brave Venture Capital Group. Sebastian Wojewódzki, który na co dzień pracuje w Departamencie Rozwoju Startupów w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości opowiadał w jaki sposób pozyskać finansowanie w PARP.

 

Czwartym prelegentem Startup Poland Camp Rzeszów #3 był Michał Leksiński reprezentujący firmę Patronite, który opowiadał o finansowaniu startupów za pomocą portali crowdfundingowych. Podczas wydarzenia zaprezentował się także Dominik Ciurko – przedstawiciel startupu JiTiV, który w 2017 roku wziął udział w programie inkubacyjnym w Samsung Inkubator i już od kilku lat rozwija swój projekt. Dominik opowiedział success story swojego startupu – historię o początkach pracy nad projektem, o finansowaniu, procesie inwestycyjnym oraz odniesionych sukcesach.

Wydarzenie odbyło się we współpracy z oficjalnym partnerem wydarzenia – Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości oraz organizatorem głównym – Fundacją Startup Poland.